Kontakta oss

 

Rektor:  
Kristina Agrell            0418-47 41 71
Epost: kristina.agrell@landskrona.se

Biträdande rektor:
Ann- Christine Adler    0418-47 41 22
Epost: ann-christine.adler@landskrona.se

Skoladministratör: 
Annelie Malmlöf         0418-47 41 72
Epost: annelie.malmlof@landskrona.se

 

Vaktmästare:
Thomas Friberg          0733-47 41 77
Epost: thomas.friberg@landskrona.se

 

Kurator:
Mathilda Gustafsson  0733-47 41 95
Epost: mathilda.gustafsson@landskrona.se

 

Skolsköterska:
Katarina Leise             0733-47 41 75
Epost: katarina.leise@landskrona.se

Specialpedagoger: 

Katarina Engdahl
Epost: katarina.engdahl@landskrona.se

Cecilia Ripa
Epost: cecilia.ripa@landskrona.se 

Christina Johansson
Epost: christina.johansson@landskrona.se

 

Fritids Bubblan:          0733-47 41 73

Fritids Bubblan 1:       0733-47 42 63

Fritids Pärlan:             0733-47 41 74

 

 

Sjukanmälan:             0418-47 44 44    

Skicka en kommentar om webbsidan till webbredaktionen. Har du en kommentar om bemötande eller om någon kommunal service skickar du istället en synpunkt.

Publicerat den av Monika Torkar

Senast ändrad