Välkommen till Asmundtorp förskola

Förskolorna i Landskrona arbetar för likvärdighet och hög kvalitet. Förskola är första steget i barnets utbildning och en egen skolform. Det innebär att undervisning och lärande står i fokus.

 

Skicka en kommentar om webbsidan till webbredaktionen. Har du en kommentar om bemötande eller om någon kommunal service skickar du istället en synpunkt.

Kontakta Asmundtorps förskola  
Kontakta Asmundtorps förskola

Adress:
Rågången 4
261 75 Asmundtorp 

Rektor
Maria Flinck
0418-47 43 70
maria.flinck@landskrona.se

Biträdande rektor
Sanije Avdiu
0418-47 42 44
sanije.avdiu@landskrona.se 

Biträdande rektor
Anne Olsson
0418- 47 30 72
anne.olsson2@landskrona.se

Förskoleadministratör
Adisa S. Hrkalović
0418 - 47 47 53
adisa.sivachrkalovic@landskrona.se

Specialpedagog
Caroline Hegdal
0418- 47 44 46
caroline.hegdal@landskrona.se

Utvecklingsledare
Caroline Strandberg
0418 - 47 34 26
caroline.strandberg@landskrona.se

Ateljerista
Sara Rasmusson
0418 - 47 31 54
sara.rasmusson@landskrona.se

Våra avdelningar

Skogsmusen
0709-94 84 68

Älgen
0709-94 84 70

Rådjuret
0733-94 44 70

Hermelinen
0733-47 49 95


Vargen
0733-47 44 40

Mullvaden
0709-94 84 69

Björnen
0709-94 84 17

Lokatten
0733-47 44 19

Relaterat innehåll  
Relaterat innehåll

Senast uppdaterad av Mats Klein